גמילה

ראשית בואו נבין מה זה גמילה. גמילה יכולה להיות מחיתולים, סמים, מעיסוק כזה או אחר שהפך אובססיבי. אך לפני שנתחיל להבין לעומק על גמילה מסמים וכד', בואו נבין מה זה גמילה.
במילים פשוטות, גמילה היא תהליך בו משתחרר האדם מהתלות מהרגל מסויים או התמכרות לחומרים מסויימים. היא זה המביאה את האדם המכור לאותה צורת התנהגות או חומר, להשתחרר מהתלות הזו.
גמילה יכולה להתבצע בתוך מוסד גמילה או לחילופין – גמילה בסביבה הטבעית. מרכז גמילה פרטי הינו מקום אשר גובה עלות מסויימת ומטרתו להיות רווחי, ישנן עמותות אשר מטרתן אינה רווחיות החברה ויש גמילה בסביבה טבעית הכוללת שירות פרטי על ידי טיפול אישי אחד על אחד.
אנו נרכז מידע כאן באתר לגבי גמילה מאלכוהול, הימורים, כדורים פסיכיאטרים, משככי כאבים, סמים (גמילה מסמים קלים או מסמים קשים) וגמילה מתרופות.

גמילה מסמים - 7

כמה עולה גמילה מסמים?

גמילה מסמים או כל חומר אחר, כנ"ל גמילה מהתנהגות כזו או אחרת הינה אינדיבידואלית ופרטנית לכל פרט.
כל אדם מקבל ייעוץ מקיף על ידנו ובשיחה הראשונה ניתן יהיה לקבל התרשמות איזה גמילה תהייה הכי נכונה למכור.
בין אם מדובר בגמילה על ידי חונך בצורה פרטנית על ידי טיפול אישי על אחד ובין אם מדובר על תהליך ארוך במרכז הגמילה שלנו.


לייעוץ ראשוני ללא עלות

מרכז גמילה סטפס נותן את מלוא האפשרויות במקום אחד.
על ידי שיטת גמילה יחודית ומעל 20 שנות ניסיון בעולם הגמילה – מרכז גמילה סטפס ייתן את המענה המקיף והמדויק לכל מכור ומכור על מנת לצאת לדרך חדשה, לעולם יפה יותר, נטול התמכרויות וחוזק פיזי ומנטלי הרבה יותר חזק, עם הרבה יותר ביטחון לבוא לעולם, להשיג ולהיות.

גמילה ביתית – האם היא אפשרית?

גמילה מסמים בבית דורשת מעקב צמוד אחר המכור.
בתחילת תהליך הגמילה, בראש מעייניו של המכור היא כיצד לקבל את הריגוש הבא באם מדובר על התמכרות להימורים או התמכרות להתנהגות מסויימת, או כיצד לקבל את המנה הבאה, במידה ומדובר על התמכרות לסמים או התמכרות לחומר כזה או אחר.
לכן, גמילה ביתית אינה מתאימה לכל אחד. גמילה מסמים בבית, לדוגמא, תדרוש מהמכור ראשית את הרצון להפסיק.
במידה והמכור מראה רצון , ניתן יהיה לעשות גמילה ביתית.
כמו כן, ישנן שיטות ודרכים מיוחדות שאנו פיתחנו כדי לבצע גמילה ביתית בצורה מפוקחת, על ידי שיטת גמילה יחודית המאפשרת גמילה מכל מקום.
כל מקרה לגופו. ממליצים ליצור עמנו קשר לקבלת הנחיות וייעוץ ראשוני.

גמילה מסמים - 8

כמה זמן אורכת גמילה מהתמכרויות?

תהליך הגמילה תמיד מתחיל בניקוי פיזי של הסם או צורת ההתנהגות לתקופה ראשונית האורכת בין 30 ימים ל 90 ימים. לאחר טיפול ראשוני פיזי, מגיע הטיפול המנטלי.
המכור אשר צורך את הסם או מסגל לעצמו צורת התנהגות כפייתית כלשהי – עושה זאת מכיוון שמנסה להתעלם ממקרי עבר או בעיות שלא רצה להתמודד איתם לפני כן.
כאן נכנסים הצוות המקצועי הכולל פסיכולוגים ופסיכיאטרים לתהליך אישי ופרטני מול המכור.
כמה זמן תוכנית גמילה מסמים לדוגמא? אורך הגמילה כולל חזרה לשגרה מלאה בו חוזר המכור לעולם בצורה יציבה ומלאת ביטחון יכול להגיע ל12 חודשים. אנו נשמח לתת לכם את המענה הראשוני וכל הכלים והנתונים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.


לייעוץ ראשוני ללא עלות

מבולבלים ולא יודעים מה לעשות?

אנחנו מבינים אתכם. מאות מכורים שנגמלו בדרך מהירה, יעילה וממוקדת עברו אצלנו. והם היו בדיוק באותו המצב. אנחנו כאן לתת את ההכוונה הראשונית לגמרי ללא עלות כדי שתדעו מה לעשות עכשיו כדי להחזיר את החיים למסלול הנכון.

המאמרים שלנו