מרכז גמילה

מרכז גמילה סטפס. זה הבית שלנו.
המקום שלנו.

גמילה מהתמכרויות היא פעולה שמגיעה לאחר הבנה שהאדם מכור לצורך התנהגותי מסויים או לחומר מסויים הגורמים לו להרגיש טוב לכמה רגעים.
לכל אחד מאיתנו יש אתגרים שאנו עוברים בחיים, יש מקרים שאינם קלים בחיים ולחלקנו יש משפחה תומכת וחברים תומכים או כח רצון איתן.
וישנם כאלה שפונים לפתרונות אחרים כמו סמים קלים, סמים קשים.
גמילה מהתמכרויות אלו לאחר מכן יכולה להיות קשה ומצריכה אורך רוח לקראת מסע הגמילה.
ההבנה שיש דברים חשובים הרבה יותר מסמים או צורך בהתנהגות מענגת.
גמילה-מסמים

מרכז גמילה סטפס - משנים חיים, יוצרים מציאות חדשה.

לאחר מאות נפשות שניצלו ממלתעות ההתמכרות בעזרת צוות מקצועי ותומך, הכוונה נכונה, שיטה נכונה וגישה נכונה למטופל - אנו יכולים להגיד בפה מלא שאנו משנים עולמות. ראינו הכל. ממכור הימורים שכמעט איבד את כל משפחתו ורכושו - לאדם בעל אופי חזק המנהל חברות ענק, ממכור קשה לסמים שחשב מחשבות אובדניות - לאדם שהפך מנהיג קהילה ובעלי חברה גדולה ומצליחה.
לכל אחד מאיתנו יש סיפור. דרך אישית שאנו חווים בעצמנו. והסיפור הזה הוא בר שינוי. עוד שום דבר לא אבוד. בין אם אתם משפחה של מכור או אם אתה מכור בעצמך ומחפש את הדרך לשינוי. זה מתחיל בטלפון אחד. תתקשרו עכשיו.

מבולבלים ולא יודעים מה לעשות?

אנחנו מבינים אתכם. מאות מכורים שנגמלו בדרך מהירה, יעילה וממוקדת עברו אצלנו. והם היו בדיוק באותו המצב. אנחנו כאן לתת את ההכוונה הראשונית לגמרי ללא עלות כדי שתדעו מה לעשות עכשיו כדי להחזיר את החיים למסלול הנכון.

המאמרים שלנו

מרכז-גמילה-מסמים-ואלכוהול

מרכז גמילה מסמים ואלכוהול

מרכז גמילה מסמים ואלכוהול לפעמים נדמה שבעולם בו אנחנו חיים כולם מכורים למשהו – לבן או לבת הזוג, לקנויות או לגלישה באינטרנט. למעשה לא כל

קרא עוד »
מרכז-גמילה-מסמים

מרכז גמילה מסמים

מרכז גמילה מסמים משחר ההיסטוריה היו התמכרויות של אנשים לחומרים שונים. אם בעבר צריכה של סמים קשים כמו קוקאין או מורפיום הייתה חוקית – הרי

קרא עוד »
מרכז-גמילה-מאלכוהול

מרכז גמילה מאלכוהול

מרכז גמילה מאלכוהול התמכרות לאלכוהול אולי לא נחשבת להתמכרות קשה כמו התמכרות לסמים, אך היא עשויה להיות לא פחות מסוכנת ולפגוע קשות בחייו של המכור

קרא עוד »