השיטה שלנו

הדרך שלנו לעזור לאנשים באה לידי ביטוי במספר מישורים. כל מכור הוא עולם ומלואו, ולכן לכל אחד מתאים משהו אחר. בעידן של היום אנחנו מבינים שלא כולם אותו דבר ובהתאם לכך בנינו מערך תמיכה רחב כדי לתת מענה לכמה שיותר אנשים. במרכז שלנו תמצאו פתרון לכל בעיה שקשורה להתמכרות.
צוות Steps בעל ניסיון עשיר בתהליכי גמילה וטיפול ,למעלה מ 20 שנות ניסיון. ליווינו מאות מטופלים לדרך חיים חדשה. כל מטופל אשר פונה אלינו לטיפול, פוגש את מתי סמיונוב ומקבל עזרה מצוות רב מקצועי הכולל עובדת סוציאלית קלינית, פסיכיאטר-נרקולוג, מדריכים מכורים נקיים ופסיכותרפיסתים.
הצוות עובד כמקשה אחת על מנת לתת מענה מקיף לכל מטופל ולמשפחתו. בטיפול אנחנו בונים למטופל חזון אישי ומשמעות לחיים חדשים ללא השימוש.
המטופל עובר מסע אל תוך עצמו על מנת לאתר את אותם החוויות השליליות שהובילו אותו אל ההתמכרות.

גמילה-מסמים

דרכי טיפול במרכז שלנו

גמילה פיזית  – באמצעות רופא נרקולוג/פסיכיאטר בחלק מהמקרים באישפוז מלא כשיש לכך צורך, ובחלק מהמקרים גמילה אמבולטורית בסיוע רפואי. 

גמילה אמבולטורית – הינה הליך גמילה שהמטופל עובר התנקות עם טיפול תרופתי בהמלצת הרופא שלנו דרך הבית שלו. ומגיע אלינו לשיחות פרטניות וקבוצות תמיכה.גמילה אמבולטורית מתאימה לאנשים שמתפקדים ובעלי מוטיבציה גבוה לשינוי.

טיפול וליווי אישי – שיחה שבועית עם מטפל מתחום ההתמכרויות. מבלי לצאת ממעגל החיים – טיפול משולב.

מרכז יום – הגעה לשיחה פרטנית וקבוצות החלמה. תוכנית זאת מותאמת לכל אחד באופן אינדיבידואלי.

זה לא קל!

אנחנו מבינים אתכם. מאות מכורים שנגמלו בדרך מהירה, יעילה וממוקדת עברו אצלנו. והם היו בדיוק באותו המצב. אנחנו כאן לתת את ההכוונה הראשונית לגמרי ללא עלות כדי שתדעו מה לעשות עכשיו כדי להחזיר את החיים למסלול הנכון.

מרכז-גמילה-מסמים-ואלכוהול

מרכז גמילה מסמים ואלכוהול

מרכז גמילה מסמים ואלכוהול לפעמים נדמה שבעולם בו אנחנו חיים כולם מכורים למשהו – לבן או לבת הזוג, לקנויות או לגלישה באינטרנט. למעשה לא כל

קרא עוד »
מרכז-גמילה-מסמים

מרכז גמילה מסמים

מרכז גמילה מסמים משחר ההיסטוריה היו התמכרויות של אנשים לחומרים שונים. אם בעבר צריכה של סמים קשים כמו קוקאין או מורפיום הייתה חוקית – הרי

קרא עוד »
מרכז-גמילה-מאלכוהול

מרכז גמילה מאלכוהול

מרכז גמילה מאלכוהול התמכרות לאלכוהול אולי לא נחשבת להתמכרות קשה כמו התמכרות לסמים, אך היא עשויה להיות לא פחות מסוכנת ולפגוע קשות בחייו של המכור

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *