התמכרויות

התמכרויות – שנות האלפיים והעידן החדש הביאו עימם אפשרויות רבות ופתחו בפנינו דלתות חדשות, גירויים חדשים ופיתויים הנגישים לנו וזמינים במהלך היומיום. היכולת לעמוד בפני כל אלו מצריכה כוחות נפש, גבולות ברורים עמידה בפני לחץ חברתי והיכולת להבחין בין טוב לרע. בעידן של המדיה הכל מהיר לאנשים אין כח לחכות אין סבלנות ואין אורח רוח מה שמשפיע בצורה ישירה על היכולת שלהם להתמודד עם קשיים ריגשיים וככאלה במפגש עם משברים גם לא יודעים להתמודד איתם בצורה נבונה ובוגרת על כן הרבה מאוד אנשים מוצאים פיתרון ונחמה באלכוהול או ג'וינט בערב חלק מהימורים או קניות ריגשיות וישנם שמוצאים זאת באוכל וכן הלאה.


להזמנת הרצאה

גמילה-מסמים

הרצאות בנושאים אחרים יכולות להיבנות בהתאמה אישית לפי דרישה

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה מדאיגה כי גיל המשתמשים באלכוהול,קאנביס,הימורים הולך ופוחת מה שפעם ניסו אחרי צבא היום כבר בגיל 13 מכירים היטב.
המריחואנה נכנסה לחיינו כסופה. הקוקאין נמצא היום בכל אירוע, שתיית אלכוהול הפכה לטריויאלית ויום יומית. מחקרים מעידים כי כל אדם 7 בישראל סובל מהתמכרות כזאת או אחרת בחישוב קל ומהיר קרוב למיליון מכורים. חלקם מודעים שיש להם בעיה וחלקם עדיין לא פגשו את התוצאות ההרסניות של ההתמכרות.
כחברה אנחנו אמונים על מניעה והסברה חבני נוער אך גם למבוגרים. בעולם של מכורים אומרים " אתה יודע איך אתה נכנס לזה ,אך אתה לעולם לא תדע איך תצא אם בכלל. התמכרות הינה מחלה ותופעה קשה מאוד עלכן חשוב לתת את הדעת עליה. אנחנו רוצים לגדל דור של אנשים ששואפים ליושרה הגינות מנהיגות ודוגמא אישית.
ההרצאה תתמקד בשינויים שחלו בשנים האחרונות, בגירויים הרבים אשר אנו עומדים בפניהם והחשיפה לאינטרנט אשר הפכה את הכול לזמין ונגיש הרבה יותר. יינתן רקע על התופעה בכללותה, כלים להתמודדות יעילה עם התופעה.
משך ההרצאה: שעה וחצי.


להזמנת הרצאה

זה לא קל!

אנחנו מבינים אתכם. מאות מכורים שנגמלו בדרך מהירה, יעילה וממוקדת עברו אצלנו. והם היו בדיוק באותו המצב. אנחנו כאן לתת את ההכוונה הראשונית לגמרי ללא עלות כדי שתדעו מה לעשות עכשיו כדי להחזיר את החיים למסלול הנכון.

מאמרים שלנו