סיפור אישי - מתי סמיונוב

הרצאה מרתקת וסוחפת על סיפור אישי של איש אחד ששינה את חייו מקצה לקצה, על המצוקות הקשיים והמשברים שעמדו כחוצץ ועל הדרך החוצה לנתיב חדש של שינוי וצמיחה.
סיפור חייו של מתי מורכב ממספר אלמנטים מתי גדל לכאורה במשפחה נורמאלית להורים מתפקדים בעלי השכלה ובעלי אמצעים פיננסים גדולים, אך יחד עם זאת מתי מצא את עצמו בגיל צעיר מאוד מעורב בפרשיות מסעירות, סיפור חייו של מתי היא דרמת פשע אלגנטית עטורת עלילות ומעשים שעוד יכתבו עליה ספרים, מצטיין במתמטיקה ואומנות נכד למתמטיקאיים ופיזיקיים אשר השפיעו על עולם התעופה והחלל בברית המועצות ומצד שני עבריין מגיל 12 שלא רואה בעיינים ומחולל פשעים של אנשים בני 40. בגיל 13 מתי פגש את הסמים והתאהב בהם כרומאו בג'ולייטה, בגיל 16 כבר הזריק הירואין ומשם זה היסטורייה....

גמילה מסמים

ההמשך בהרצאה כל אחד מאיתנו עבר מסלול אשר עיצב אותו כפי שהוא היום. כפי שנהוג לומר אני הוא נוף ילדותי.אני זה המקום שבו נולדתי, אני זה המקומות בהם גדלתי, אני זה האנשים שאיתם גדלתי,אני זה החוויות שחוויתי.
מבנה האישיות שלנו מורכב ממספר אירועים וחוויות שעברנו במהלך הגדילה בילדות משפטים ששמענו דברים שראינו ורגשות שהרגשנו. תיאוריות רבות מנסות להסביר את מבנה האישיות והנפש ממה היא מורכבת ומה משפיע עליה החל מזיגמונד פרויד ועד פסיכואנליטיקאים עכשוויים.
מה שבטוח - מי שאנחנו היום זה מה שחווינו בעבר. יש השפעה ישירה מהעבר שלנו על איך שאנחנו מתנהגים היום.לכן תוכנית 12 הצעדים שמה דגש חזק על מבנה האישיות הפגמים והחוזקות שלנו. הבנת המבנה תעזור לנו לעשות את השינוי המיוחל.
בהרצאה תיחשפו לעולם מרתק ומורכב עם לא מעט פרדוקסים אשר שזורים זה בזה לאורך הילדות וההתבגרות עד לנפילה לתהום שממנו כמעט בלתי אפשרי לקום.

זה לא קל!

אנחנו מבינים אתכם. מאות מכורים שנגמלו בדרך מהירה, יעילה וממוקדת עברו אצלנו. והם היו בדיוק באותו המצב. אנחנו כאן לתת את ההכוונה הראשונית לגמרי ללא עלות כדי שתדעו מה לעשות עכשיו כדי להחזיר את החיים למסלול הנכון.

כאן יהיו מאמרים