גמילה מקאנביס

קאנביס סם קל. האם זה אכן כך?

נהוג לחשוב שהקאנביס/מריחואנה הוא סם קל מרגיע ומהנה. אך לקאנביס תופעות הרסניות רבות. ראשית הקאנביס נושא עימו פוטנציאל גבוהה להתמכרות ופיתוח תלות.
מלבד התלות הפיסית ישנה תלות נפשית חזקה מאוד שבאה לידי ביטוי בכך שהמעשן לא מסוגל לראות את עצמו הלי שאחטה או בלי ג'וינט, הוא חייב אותו בכל מצבי החיים בין אם זה בלימודים או אירוע חברתי. אומנם בשנים האחרונות ישנה לגיטימציה לצרוך אותו בצורה מבוקרת אין זה אומר שהשלכותיו אינן הרסניות. בבתי חולים פסיכיאטרים מחלקות שלמות מלאות באנשים שהגיעו להתקפים פסיכוטיים כתוצאה משימוש באנביס.
כבר מאמצע המאה הקודמת הגראס צובר פופולריות ולגיטימיות והוא אחד הסמים הנצרכים ביותר. כאשר האדם שצורך את הקאנביס מאבד את הכיוון ואינו מסוגל לתפקד ללא הקאנביס אכן יש התמכרות שמצריכה גמילה מקנאביס.


לייעוץ ראשוני ללא עלות

גמילה-מסמים

קאנביס הסם הנפוץ ביותר

בעולם המערבי ובישראל הקטנביס נחשב הסם הנמכר ביותר, הוא שבר את השיאיים גיל המתנסים הולך וקטן עם הזמן. המדיה של עידן ה2000 יצרה נגישות קלה בהשגת הסם. היום מזמינים קאנביס עם שלי וולט כמו המבורגר עד ללבית ללא כל מאמץ.
בעבר עוד היה קצת קשה להשיג גראס כיום הוא זמין בכל מקום.אומנם הקאנביס משמש כתרופה במחלות שרירים או פוסט טראומה כזאת או אחרת אך לצד העזרה הוא מביא נזק לא קטן. תסמיני השימוש בקאנביס : איבוד הזיכרון, יכולת החשיבה מואטת, תקיעות בחיים האישיים,פגיעה בתפקוד אלמנטרי, ועוד בעיות רפואיות אחרות.

קאנביס שימוש חברתי

כידוע היום צורכי הקאנביס נמצאים בכל מקום. בעבר היו מחפשים פינה למעשני הקאנביס כדי שיוכלו לעשן מבלי להפריע או להיחשף, כיום אתה הולך למכללה או לאוניברסיטה אתה מחפש פינה ללא עישון כי זה בכל מקום.
הקאנביס הפך להיות בלתי נפרד מהחברה הישראלית, עד כדי כך שמורים ומרצים רבים מעשנים מריחואנה. זה נראה נורמאלי והגיוני אם כולם מעשנים אז מדוע אני לא יכול. הנירמול של הסם פשוט מתעתע את הנוער המתבגר שמתנסה בקאנביס בכל מקום. התוצאות של הנזקים שהקאנביס יוצר רואים לאחר שימוש מתמשך.

תהליך גמילה ממריחואנה

למרות שהקאנביס הוא צמח אהוב ואהוד בקרב הרבה אנשים בישראל ,הוא אחד הצמחים הכי ממכרים. אם אתה מבינים שהקאנביס תוקע אתכם,אתם לא מסוגלים להפסיק, חוששים איך תרגישו, מה יקרה אם תפסיקו, זה סימן שאתם צריכים בדחיפות לעשות משהו בנידון.
להפסיק לעשן גראס באופן עצמאי זה לא דבר קל. הפסקת השימוש בקאנביס מביאה איתה רגשות שליליים כגון,חרדה,דיכאון,פחדים, עייפות וחוסר מוטיבציה . לכן חשוב לעשות את הגמילה עם מומחים.


לייעוץ ראשוני ללא עלות

מבולבלים ולא יודעים מה לעשות?

אנחנו מבינים אתכם. מאות מכורים שנגמלו בדרך מהירה, יעילה וממוקדת עברו אצלנו. והם היו בדיוק באותו המצב. אנחנו כאן לתת את ההכוונה הראשונית לגמרי ללא עלות כדי שתדעו מה לעשות עכשיו כדי להחזיר את החיים למסלול הנכון.

מאמרים שלנו