מרכז גמילה סטפס

כדורי שינה

בונדורמין , סטילנוקס, אמביאן ,נוקטורנו, אימובן

נדורמין,סטילנוקס ועוד. בונדורמין - וברוטיזולם־טבע. ברוטיזולם שייכת למשפחת הבנזודיאזפינים שלה תכונות מיוחדות המחייבות זהירות רבה בשימוש. היא תרופה השייכת לתרופות שינה הניתנות על ידי רופא משפחה או פסיכיאטר או יועץ שינה.תרופה זו יכולה לפתח התמכרות אם לא נוהגים בה בזהירות רבה... הבונדורמין,סטילנוקס ועוד.הבונדורמין,סטילנוקס ועוד.. ממשפחת כדורי שינה(מדכאים).
כיום משתמשים בו אנשים מכלל האוכלוסיה. אנשים שמתמכרים לבונדורמין,סטילנוקס ועוד... זה לא במקרה אלה בגלל התחושה שהבונדורמין,סטילנוקס ועוד נותן להם ביכולתו של הכדור הזה לפתח תלות פיזית מאוד גדולה והגמילה ממנו מאוד קשה.
התחושה כתוצאה משימוש בבונדורמין,סטילנוקס ועוד ממכרת מאוד ומערפלת את החושים.השימוש בבונדורמין,סטילנוקס ועוד... בצריעה מופרזת מסוכן מאוד ועלול להביא להפרעות בקצב הלב,התקף לב ואף דם לב ומוות. כמו כן ישנם תופעות אחרות שיכולות להופיע בקרב נוטלי הבונדורמין,סטילנוקס ועוד כגון ירידה בלחץ דם מסכנת חיים ועוד.

גמילה-ממשככי-כאבים

השימוש בויואנס מסוכן מאוד ועלול להביא להפרעות בקצב הלב,התקף לב ואף דם לב ומוות. כמו כן ישנם תופעות אחרות שיכולות להופיע בקרב נוטלי הויואנס,עליה בלחץ דם מסכנת חיים ועוד. מכורים לויואנס יגיעו לטיפול רק אחרי שאמצעים הכספיים ידללו אחרי שהמשפחה תלחץ עליהם או שהם יסתבכו עם החוק ,אלה בדרך כלל יהיו זרזים לטיפול וגמילה. גמילה מויואנס מורכבת אך אפשרית בתנאי שהמכור מעוניין לקבל עזרה להיגמל מהויואנס.
זה לוקח זמן עד שהמכור מגיע למקום הזה ומבקש עזרה.מכורים לויואנס סובלים מהכחשה מאוד גדולה ולא מוכנים להרפות החוויה הכיפית, ניפוץ ההכחשה בנוגע לשימוש בויואנס שלב זה לעיתים לוקח שנים ארוכות.מכורים בדרך כלל מחפשים מזור לסבל ולמצוקה שלהם השימוש בויואנס נותן להם מענה לבעיות ריגשיות כגון,לחץ,חרדה,מתח,דיכאון ועוד.הויואנס גורם לאדם לברוח מעצמו ומהבעיות שלו אך עם הזמן הוא הופך לנטל כבד מנשוא.

השלכות על המשפחה והסביבה

השלכות על המשפחה והסביבה ויואנס היאסםתרופה שעולה לא מעט כסף כשקונים אותה אצל סוחרי סמים ולא בבית מרקחת. ודורש התעסקות בלהשיג את הכסף,התעסקות להביא את הויואנס,התעסקות להשתמש בויואנס. כל זה דורש המון זמן ואנרגיה מהמכור וכשהוא מקדיש את רוב זמנו לצרוך את הסם, הוא נעדר מהחיים האמיתיים כי הוא בתוך הבועה שעוטפת אותו.המשפחה במקרים כאלו נדחקת הצידה,תשלומים שוטפים לא משולמים כי הכסף הולך לסמים. הויואנס לוקח למכור את כל ממונו את כל רכושו ואת בריאותו. המשפחה היא הראשונה שנפגעת במצבים כאלו.
לכן המשפחה צריכה לזהות אם הקרוב שלהם מנוהל על ידי משהו.משפחות רבות פוחדות להתעמת עם עם היקיר לשהם שמה הוא יתעצבן או יכעס,לכן המשפחות צריכות להיות חזקות ולהעמיד את המכור על מקומות ולעמת אותו עם האמת של מה שהם רואים. הימנעות תביא רק אסון וסבל. אם כל הקושי חייבים להפעיל לחץ על המכור כי אחרת הוא ישאר שנים תקוע איפה שהוא נמצא,למכורים אין את הכח לצאת ממעגל הסמים לבד הם חייבים את הדחיפה מהקרובים. מצד אחד דחיפה ודרישה ומצד שני חיבוק ואמונה כי הוא יכול להשתנות.מכורים יודעים לסחוט את המשפחות שלהם יותר טוב מגובי חובות הם אלופים בסחיטה ריגשית ולייצר דרמות על מנת שהמשפחה לא תנטוש אותם ובכך בעצם ממשיכים להישתמש. המשפחה צריכה להיות חזקה מאוד בעמידה מול המכור כי ינסה בכל דרך אפשרית לסבן אותם ולסובב להם את הראש רק שיוכל להשתמש ולחיות את אורך חייו ההרסניים.גבולות זה הדבר הכי חשוב על מנת לעזור למכור להחלים בלי גבולות השינוי לא יהיה אפשרי.

זיהוי השימוש לרעה בויואנס

ויואנס הוא סם חמקמק, אנשים שלא מבינים בתסמינים וסימנים לא ידעו לזהות מהר אם האדם שעומד מולם הוא משתמש בויואנס או לא. אך המכור אם הזמן מסגיר את עצמו בהתנהגותו.
הוא נעדר ממפגשים משפחתיים,הוא מסתובב הרבה בחוץ,הוא מסתרר ומסתגר הרבה,הוא מוציא כספים ללא אבחנה, עישונים מוקטנים מאוד,הוא משקר בלי סוף ומצדיק את זה בסיפורים ואגדות. זיהוי מוקדם יכול למנוע הרבה נזקים לכן אם עולה חשש הרימו טלפון בלי להסס.

דרכי טיפול וגמילה מויואנס

ויואנס לכשעצמו הוא אחד מיני מאות סמים הקיימים בעולם,הטיפול במכור לויואנס הוא מורכב משני שלבים מרכזיים.
1. גמילה פיסית בליווי רפואי ובעמצאות טיפול תרופתי על מנת להקל על התסמינים.
2. טיפול רגשי ונפשי (פסילוגי) באמצעות קבוצות ושיחות פסיכוטרפוייטיות.
3. טיפול התנהגותי,שינוי אורך חיים למידה של הרגלי חיים.
4.השתלבות בהדרגה בחיי קהילה ומשפחה אחרי תהליך טיפולי במסגרת יש נטייה לחשוב שהתנקות בלבד מביאה עימה תוצאות, אך לא כך הדבר.
להתנקות מויואנס זה רק החלק הראשוני בתהליך. אין ערבוה לניקיון. על מנת להבטיח דרך חיים נקייה וממושכת על המכור לעבור טיפול אינטנסיבי בתוך מסגרת כאשר הוא מנותק מהגירויים החיצוניים וממוקד בהחלמה. אצלנו תמצאו אוזן קשבת והכוונה מקצועית. נדאג להעביר את הגמילה בצורה דיסקרטית ואישית אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה

מבולבלים ולא יודעים מה לעשות?

אנחנו מבינים אתכם. מאות מכורים שנגמלו בדרך מהירה, יעילה וממוקדת עברו אצלנו. והם היו בדיוק באותו המצב. אנחנו כאן לתת את ההכוונה הראשונית לגמרי ללא עלות כדי שתדעו מה לעשות עכשיו כדי להחזיר את החיים למסלול הנכון.