תקנון אתר סטפס גמילה מסמים

אודות סטפס גמילה מסמים

חברת סטפס גמילה מסמים פתחה את שעריה בשנת 2023 ומתמחה בשיקום מכורים מהתמכרויות.
לחברת סטפס גמילה מסמים המון לקוחות הנהנים מתוצאות מרשימות וחזרה לחיים נורמטיביים תודות לטיפול מקצועי מהשורה הראשונה וניסיון רב.

האתר סטפס גמילה מסמים

השימוש באתר

סטפס גמילה מסמים (להלן: "החברה"), המפעילה את האתר מברכת לשלום את גולשי האתר והמשתמשים בשירותי החברה.
השימוש באתר כפוף לתנאים המפורטים מטה. כמו כן, השימוש באתר מהווה הסכמה מפורשת מצד משתמשי האתר לתנאים הללו. יצויין כי תנאי השימוש וכל המלל באתר מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועדים לנשים וגברים כאחד.אחריות כללית בגין פעילות האתר

חברת סטפס גמילה מסמים לא תישא בכל אחריות לפעילות שאינה חוקית אשר תעשה על ידי הגולשים באתר או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה של החברה. החברה עושה מאמצים רבים ותמשיך לעשות מאמצים כבירים על מנת לשמור על תקינות פעילותו של האתר, אך אינה מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, קווי התקשורת או בתוכנה עצמה, ולא תהייה אחראית לשיבושים או תקלות בקווי התקשורת או ברשת האינטרנט.

בעלות וזכויות יוצרים

כל זכויות היוצרים באתר לרבות בעיצובו ובכל תוכנה, קובץ גרפי, מלל, קודים ויישומים הכלולים בו – הינן של החברה בלבד ו/או ספקי התוכן שלה, ו/או שותפייה העסקיים, לפי העניין. אין להפיץ או להציג בפומבי, להעתיק, לתרגם או למסור לצד ג' כל חלק מהנ"ל ללא הסכמה מפורשת בכתב. שם החברה, סימני המסחר ושם מתחם האתר של החברה, הינם קנייניה הבלעדיים של החברה.פרטיות ואבטחת המידע של החברה

החברה מקפידה לנהל את האתר ביתר זהירות, באופן מבוקר, ובמיומנות רבה, ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל הניתן, על סודיות המידע הנמסר ע"י גולשי האתר. במקרים שאינם בשליטתה המלאה של החברה ו/או בעקשות אירועים הנובעים ע"י כוח עליון – החברה אינה אחראית על כל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף אשר ייגרם לגולש או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. כמו כן, החברה מתחייבת לא לבצע שום שימוש בפרטי הגולשים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד. 

סמכויות שיפוט

כל סכסוך משפטי יידון באחת מערי המחוז חיפה, מרכז, ת"א, ירושלים וב"ש.